21 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

IQOS Heets Turquoise

940,00
Zamanın ötesinde bir deneyim için IQOS Heets Turquoise'la tanışın. Mentollü sigara deneyimini modern ve zarif bir şekilde yeniden keşfedin. IQOS'un ısıtma teknolojisi sayesinde, yanık kokusu olmadan tütünün gerçek lezzetine varmak artık mümkün. Heets Turquoise, ferahlatıcı mentol tadıyla, duman yerine buhar üretir ve böylece geleneksel sigara içiminin oluşturduğu sıkıntılardan sizi uzak tutar.

IQOS Terea Regular

1.210,00
IQOS Terea Regular, yenilikçi ısıtma teknolojisiyle tasarlanmış bir sigara deneyimi sunuyor. Dumansız ve kül bırakmayan kullanımıyla öne çıkan bu ürün, temiz ve hijyenik bir tüketim alternatifi arayanlar için idealdir. Geleneksel sigaralara kıyasla daha az kokuya ve duman izine sahip oluşu, IQOS Terea Regular'ı günlük yaşantınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir seçenek haline getiriyor.  

IQOS Terea Rich Regular

1.210,00
Zamane duman problemine son veren IQOS Terea Rich Regular, nikotin keyfinizi yepyeni bir boyuta taşıyor. Klasik sigara deneyimini modern teknolojiyle birleştiren bu ürün, sizi ve sevdiklerinizi rahatsız edici kül ve duman derdinden kurtarıyor. İster işe giderken, ister evde, isterse de dışarıda rahat bir nefes almak isteyenler için ideal bir seçim.